Шкарпетки

Пропонуємо купити чоловічі, жіночі, дитячі шкарпетки оптом від виробника. У нас ви знайдете класичні, спортивні, зимові та демісезонні шкарпетки на будь-який смак і колір. У нас є недорогі шкарпетки для повсякденного використання, а також моделі подорожче, в яких ви відчуваєте додатковий комфорт. Всі шкарпетки виробляються в Україні. Виробничі потужності розташовані в м Червоноград та м Житомир. Шкарпетки ЛЕО робляться з якісної, гігієнічного сировини. У наших шкарпетках ноги відчувають себе прекрасно, бавовняна тканина дозволяє їм дихати і бути завжди сухими. Наша компанія ЛЕО існує з 2012 року. Кожна модель протестована нами особисто, за якість ми відповідаємо.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити шкарпетки великим оптом, дрібним оптом, в роздріб, а також за схемою "дропшіппінг". Для дрібнооптових і роздрібних покупців ми пропонуємо ціни, які точно будуть нижчі за ціни на аналогічну продукцію в супермаркеті або на ринку. Ви можете купити шкарпетки для себе, родичів, зробити спільну покупку зі знайомими. Оптовим покупцям рекомендуємо замовити зворотний дзвінок, подзвонити або замовити оптовий прайс на сторінці товару. Ми зв'яжемося з вами, підберемо асортимент, сформуємо індивідуальну пропозицію. Ви зможете відразу заробляти на продажі наших шкарпеток.

Шкарпетки ЛЕО - це недорогі якісні шкарпетки вітчизняного виробництва. За час нашого існування ми виробили оптимальні умови для співпраці з іноземними партнерами. Наші шкарпетки продаються в США, Ізраїлі, Молдові. Купуючи шкарпетки ЛЕО, ви підтримуєте вітчизняного виробника, дозволяючи нам створювати робочі місця в нашій країні. Економте і заробляйте з ЛЕО. Шкарпетки купують у нас!