Трикотажна продукція

Пропонуємо купити чоловічі труси (сімейні, труси-боксери), бавовняні футболки та майки, жіночу білизну оптом і в роздріб. Вся продукція нашої компанії зроблена з якісної сировини на передовому обладнанні. Трикотаж ЛЕО - це з одного боку простота, а з іншого - висока якість продукції і зручність. Наш трикотаж служить довго, носиться добре і не викликає дискомфорту від використання. Роздрібні клієнти можуть купити трикотаж за цінами від виробника, які будуть гарантовано нижче цін на аналогічну продукцію в супермаркеті або на ринку. Ми обробляємо замовлення швидко, вже на протязі кількох днів товари будуть у вас. При оформленні замовлення до 14:00 можлива відправка в той же день.

Якщо ви хочете купити український трикотаж оптом, просто замовте оптовий прайс, зворотний дзвінок або зателефонуйте нам по одному з номерів, вказаних на сайті. Ми спілкуємося індивідуально з кожним клієнтом, щоб з'ясувати потреби, сформувати максимально підходящу пропозицію. Що стосується цін - при замовленні на загальні суми, перевищують 2000 грн. діятимуть спеціальні ціни для бажаючих купити купити трикотаж оптом в Україні.

Для всіх бажаючих ми також пропонуємо співпрацю за схемою "Дропшиппінг". Це зручно і вигідно, дозволяє робити відправки вашим клієнтам прямо з нашого складу. Не потрібно переплачувати за доставку, оренду складу, роботу співробітників. Детальні умови читайте в розділі "Дропшиппінг" на нашому сайті. З ЛЕО ви заробите більше і ваші клієнти будуть задоволені!