Футболки та майки

Футболки та майки оптом від виробника. Нащі футболки і майки зроблені в Україні з натуральної, сертифікованої сировини. Виробництво знаходиться в місті Комсомольськ. Трикотажні вироби добре підходять для повсякденного використання. Багато моделей купують великі підприємства для своїх співробітників.

Матеріали з яких зроблена наша продукція абсолютно безпечні, не викликають алергічних реакцій і приємні до тіла. Футболки та майки довго не втрачають вигляд. Ідеальні під нанесення.

Купувати футболки і майки, а також іншу трикотажну продукцію в нашому магазині вигідно для всіх. Роздрібні ціни на аналогічну продукцію в магазині або на ринку будуть значно вище. Якщо ви хочете купити футболки і майки оптом - телефонуйте або замовляйте зворотний дзвінок (це абсолютно безкоштовно). Ми передзвонимо і обов'язково домовимося про вигідні умови індивідуально для вас.

У нашому магазині ви також можете купити оптом чоловічу та жіночу білизну і багато іншого. Ми працюємо по Дропшиппінгу. Це вигідно і дуже зручно. Читайте докладні умови співпраці в розділі Дропшиппінг на нашому сайті. Гарних вам покупок!