Вигідна доставка

Вигідна доставка

Здійснюємо доставку по Україні будь-якій зручній для вас службою. Вигідні умови для великих оптових покупців. Безкоштовна доставка замовлень от 3000 грн.

Відправлення зразків

Відправлення зразків

Відправляємо комплект зразків продукції для попереднього ознайомлення. Це завжди зручно для нових та існуючих клієнтів

Зроблено в Україні

Зроблено в Україні

Вся продукція Лео зроблена в Україні. Основні виробничі потужності розташовані в Житомирі, Червонограді та Комсомольську

Шкарпетки оптом купують у нас!

NOSKILEO - офіційний інтернет магазин шкарпеткового бренду ЛЕО (Україна). У нашому магазині ви можете не тільки купити шкарпетки оптом і в роздріб, а й забезпечити трикотажем всю свою сім'ю! У нашому магазині ви знайдете якісний український трикотаж (труси, футболки та майки), а також колготки, шапки, рукавички, шльопанці і рушники. Високий сервіс та бездоганна якість шкарпеток - для нас завжди на першому місці. За роки роботи ми розробили вигідні пропозиції як для підприємців, охочих купити шкарпетки оптом, так і для кожної української сім'ї. Наші ціни - хороший спосіб зберегти сімейний бюджет без компромісів з якістю. Продукція Лео заслужила довіру покупців не тільки в Україні, але і в Молдові, Ізраїлі та США!

Продукція Лео виготовляється в Україні (м. Червоноград, м. Житомир, м. Комсомольськ, м. Чернівці) з сертифікованої сировини, відповідає ГОСТу. Вироби екологічно чисті - це підтверджується висновком СЕС. Ми не продаємо дешеві шкарпетки, але ми продаємо шкарпетки оптом дешево. Всі шкарпетки ми носимо самі, тому ми ретельно протестували кожну модель, представлену на сайті!