Шкарпетки Оптом від Виробника

Шкарпетки ЛЕО - український бренд для тих, хто цінує якість продукції, високий сервіс і відповідальність постачальника. 80% покупців повернуться до вас за нашими шкарпетками!

Що ми пропонуємо

Вигідна доставка

Вигідну доставку

Здійснюємо доставку по Україні будь-якій зручній для вас службою. Вигідні умови для великих оптових покупців. Безкоштовна доставка замовлень от 3000 грн.

Відправлення зразків

Відправлення зразків

Відправляємо комплект зразків продукції для попереднього ознайомлення. Це завжди зручно для нових та існуючих клієнтів

Зроблено в Україні

Український продукт

Вся продукція Лео зроблена в Україні. Основні виробничі потужності розташовані в Житомирі, Червонограді та Комсомольську

Платіть як зручно

Зручнi форми оплати

Будь-яка зручна для вас форма оплати: готівкова, безготівкова, можлива оплата з ПДВ, карта Приват, накладений платіж

Про нас

Компанія Лео - український виробник шкарпеток і трикотажу. C 2012 року одягаємо Україну в якісні шкарпетки, колготки і трикотаж. Високий сервіс, якість і відповідальність - наші основні принципи. Ми завжди відкриті для конструктивного діалогу з новими партнерами, запрошуємо до співпраці регіональних представників, дилерів, організаторів СП, дитячі центри, фітнес клуби, готелі і хостели. Також постачальників спецодягу та учасників тендерних закупівель. Якщо ви хочете купити шкарпетки оптом, у нас є персональні пропозиції для кожного сегмента ринку і повірте, ми зробимо все, щоб завдяки нашим товарам ваші клієнти ставали ще досить, а ваш прибуток ставав ще вище!