Шкарпетки ЛЕО Оптом від Виробника

Компанія ЛЕО - український бренд для тих, хто цінує якість продукції, високий сервіс і відповідальність постачальника. Зроблені з натуральних, гігієнічних матеріалів, наші шкарпетки дарують комфорт, свіжість і впевненість в кожному кроці. 80% покупців повертаються за нашими шкарпетками. Одного разу спробувавши ЛЕО, вам і вашим клієнтам більше не захочеться носити інші шкарпетки! З нами можна не тільки заощадити, але і непогано заробити. Ми продаємо шкарпетки оптом від однієї упаковки (10 шт.), А деякі моделі можна купити поштучно. Це дозволяє купити шкарпетки оптовим покупцям і роздрібним клієнтам, які бажають купити шкарпетки для себе. ЛЕО - це вигідна пропозиція для кожного. Економте і заробляйте з ЛЕО!

Чому з нами зручно

Вигідна доставка

Вигідна доставка

Здійснюємо доставку по Україні будь-якій зручній для вас службою. Вигідні умови для великих оптових покупців. Безкоштовна доставка замовлень от 3000 грн.

Відправлення зразків

Відправлення зразків

Відправляємо комплект зразків продукції для попереднього ознайомлення. Це завжди зручно для нових та існуючих клієнтів

Зроблено в Україні

Український продукт

Вся продукція Лео зроблена в Україні. Основні виробничі потужності розташовані в Житомирі, Червонограді та Комсомольську

Платіть як зручно

Зручнi форми оплати

Будь-яка зручна для вас форма оплати: готівкова, безготівкова, можлива оплата з ПДВ, карта Приват, накладений платіж

Про нас

Компанія ЛЕО - український виробник шкарпеткової продукції. У нас можна купити не тільки шкарпетки оптом. Є також чоловічі футболки та майки, труси, жіночі капронові колготки і багато іншого. C 2012 року ми одягаємо Україну в якісну продукцію вітчизняного виробництва і створюємо робочі місця тут, в Україні, в нашій країні. Високий сервіс і відповідальність - наші основні принципи. Такий підхід дозволяє створити умови для плідної і довгострокової співпраці. Вся продукція ЛЕО виготовляється на сучасному обладнанні і відповідає європейським стандартам якості. Ми завжди відкриті для конструктивного діалогу з новими партнерами, запрошуємо до співпраці регіональних представників, дилерів, організаторів СП, дитячі центри, фітнес клуби, готелі і хостели. Також постачальників спецодягу та учасників тендерних закупівель. Якщо ви хочете купити шкарпетки оптом, у нас є персональні пропозиції для кожного сегмента ринку і повірте, ми зробимо все, щоб ваші клієнти ставали ще більш задоволеними, а ваш прибуток стабільно зростав!

Наші партнери